Inimeselt inimesele Saaremaa Minusaaremaa.ee

Inimeselt inimesele

Otse tootjalt tarbijale

OTT on organiseeritud kauplemissüsteem, kus tarbijad saavad oma igapäevast toitu osta otse tootjatelt ja tootjad saavad oma kaupa müüa otse tarbijatele, ilma vahepealsete teenustasude või vahendajaprotsentideta. Selline süsteem on toiminud sajandeid, kuid mitmetel põhjustel see enam ei tööta ja kohaliku toidu kättesaamine on aina keerulisemaks läinud. Proovime seda süsteemi taaselustada. Kohaliku toidu tarbimine on meie pärisõigus!!!

Saaremaa Ehtne Toode

“Saaremaa Ehtne Toode” on märgis, mis viitab toote või teenuse piirkondlikule päritolule- toode või teenus on valminud Saare- ja Muhumaa puhta loodusega keskkonnas, kohalike inimeste töö ja kogemustega.

Vastvalminud on ka EHTNE e-pood.

Sina passi rahus kodus ja meie toome Sulle kõik saaremaise kraami päkkade välkudes koju kohale. Saaremaa ja Muhumaa tootjad on omad rammud kokku liitnud, et so köht ei peaks pilli lööma, kurk kuivama ja ihu hoolitsuseta jääma!

Projektitegevused toimuvad PATEE (piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtluse edendamiseks) projekti raames ning Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Korilaselt korterisse, saarlaselt salve

Korilaselt korterisse, saarlaselt salve Facebooki grupis saab osta, müüa ja vahetada parimaid saare saadusi. Olgu selleks siis kuivatatud lest, värsked pohlad või marineeritud seened. Aus kaup!

Ostan-Müün-Vahetan

Sõidujagajad

Ole kursis Saaremaa uudistega

Küsimused ja ettepanekud

SA Saare Arenduskeskus

www.sasak.ee
info@sasak.ee
+372 452 0570

Toetavad

Minusaaremaa.ee - Saaremaa info. Sündmused, töökuulutused, kinnisvara Saaremaal