Sündmuste kalender Saaremaa Minusaaremaa.ee

Sündmuste kalender

Kes siis seda ei teaks, et Saaremaal toimub! Eriti kevadsuvisel hooajal, mil osalemisotsus tuleb tihtilugu langetada paljude suurepäraste võimaluste vahel, sest korraga igale poole ju ei jõua.

Saaremaa Vallavalitsusel on väga hea meel teatada, et valminud on uus sündmuste ja ürituste kajastamise portaal Saaremaa Sündmused.
Hakka aga puhkuseplaane seadma, sest meil siin on ettevalmistused täies hoos ja me ootame Sind!

Sobivaima sündmuse leiad siit: https://syndmused.saaremaavald.ee

 

Tegemist on leheküljega, kuhu koonduvad kokku kõik maakonnas toimuvad sündmused.

Värske  sisu saate  korraldajatena luua ise-  sisestades oma sündmused ja üritused  lehel tasuta.

Samuti vastutab korraldaja, et toimumisinfo ning ürituse kirjeldus oleksid õiged ja ajakohased. Kohe on võimalik lisada ka link piletimüügi keskkonda.

Uudne ja mugavalt lahendatud disain töötab hästi nii nutitelefonis kui veebis ja pakub parimat ülevaadet vaba aja veetmise võimalustest igal ajahetkel.

Meelepärased sündmused ja huvitegevused saab salvestada personaalsesse kalendrisse ja soovi korral saata endale või jagada sõbraga. Lemmikvaldkonna sündmustest ja huvitegevustest saab tellida iganädalasi teavitusi.

Hea uudis ka väliskülalisteni jõudmiseks – sündmuste kalendrisse saate lisada sisu ka inglise ja vene keeltes ning nii jõuab värske info Saaremaal toimuvast ka turistideni.

Kuidas sündmusi lisada?

See on tehtud lihtsaks ja kõigile jõukohaseks. Minnes lehe ülaribal asuvale Korraldaja vaatele, saab end Mobiil ID või ID-kaardi abil sisse logida ning asuda uut sündmust sisestama. Programm küsib järjest kõik vajalikud küsimused ning täites väljad ja lisades meeldivad pildid, piisab vaid „avalda“ klõpsust ja teie üritus on sündmuste kalendris olemas.

Viisaka ja vigadeta sisu nimel vaatab valla moderaator lisatud ürituse üle ja kinnitab, peale seda on  sündmus kalendris kõigile külastajatele nähtav.

Kindlasti julgustame ettevõtjaid oma üritusi sündmuste kalendrisse lisama, sest ühisest, kõiki sündmusi haaravast leheküljest võidavad kõik- külalised, kohalikud, ettevõtjad ja kõik teised, kes Saaremaal midagi vahvat ette tahavad võtta.

Küsimuste korral palun pöörduge julgesti sundmused@saaremaavald.ee või 52 62 317 Kristel Peel

Ole kursis Saaremaa uudistega

Küsimused ja ettepanekud

SA Saare Arenduskeskus

www.sasak.ee
info@sasak.ee
+372 452 0570

Toetavad

Minusaaremaa.ee - Saaremaa info. Sündmused, töökuulutused, kinnisvara Saaremaal